Clear.pl to czysty biznes!

DESSANGE Professional Hair Luxury

Paryski luksus i fryzjerska ekspertyza w domowym SPA od DESSANGE Professional Hair Luxury
Nutri Extrême: Odżywcza moc olejku sacha inchi i prowitaminy B5 dla włosów suchych.

Niewymuszona elegancja, naturalny wygląd oraz najwyższa dbałość o detale – oto sekret francuskiego stylu! Efekt jak po wyjściu z salonu zapewnią produkty nowej na polskim rynku marki DESSANGE Professional Hair Luxury. Fryzjerska ekspertyza, paryski luksus i SPA dla włosów, które teraz możesz mieć w swojej łazience. Produkty marki odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów. O odżywienie tych wysuszonych, elektryzujących się i matowych, zadba linia Nutri Extrême.
DESSANGE Professional Hair Luxury to marka sygnowana nazwiskiem światowej sławy eksperta w dziedzinie fryzjerstwa. Jej początki miały miejsce przy paryskich Polach Elizejskich, gdzie w 1954 roku został otwarty pierwszy salon DESSANGE Paris. Ekspertyza i indywidualne podejście do potrzeb włosa szybko zyskały uznanie najbardziej wymagających klientek. Wizyta w salonie sygnowanym DESSANGE Paris przypomina pobyt w luksusowym SPA. Wyjątkowy klimat, pasja założyciela oraz rozpieszczające
zmysły rytuały i produkty, stały się inspiracją dla DESSANGE Professional Hair Luxury.

Produkty DESSANGE Professional Hair Luxury powstały w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających włosów. W portfolio marki znajduje się między innymi odżywcza linia Nutri Extrême, stworzona do pielęgnacji włosów suchych, wymagających odżywienia i regeneracji. Gama zainspirowana technikami odżywiana włosów stosowanymi w profesjonalnych salonach. Formuła produktów oparta jest na bazie odżywczego olejku sacha inchi i prowitaminy B5, które sprawiają, że włosy stają się jedwabiście gładkie, intensywnie odżywione, a przy tym pozostają lekkie.